Liker du FORUT?

Kontakt

FORUTs hovedkontor                             

FORUT, Solidaritetsaksjon for utvikling         
Boks 300,
2803 Gjøvik
Besøksadresse: Roald Amundsens vei 1b
Tlf: 611 87400
Fax: 611 87401
E-post: forut@forut.no
Nettsted: http://www.forut.no/

 

Avdelingskontor:

Torggata 1 0181 OSLO Fax: 23214501
Øystein Bakke
Tlf: 23214521
E-post: oystein.bakke@forut.no
Dag Endal
Tlf. 23214523
E-post: dag.endal@forut.no

Ressurssider om Alcohol, Drugs and Development (på engelsk)

FORUTs ledelse og ansatte

Her finner du kontaktinformasjon til administrativ ledelse, styret, varamedlemmer og ansatte.

Administrativ ledelse:

Morten 2012

Generalsekretær: Morten Lønstad.
Tlf: 611 87403, mobil: 418 09901418 09901;
epost: morten.lonstad@forut.no

Lill jrgensenØkonomi- og administrasjonsleder: Lill Jørgensen.
Tlf: 611 87409, mobil: 952 38747;
e-post: lill.jorgensen@forut.no
Stle 2012Utenlandssjef/International Programme Director: Ståle Stavrum.
Tlf: 611 87407, mobil: 977 23760;
e-post: staale.stavrum@forut.no
Ingvar 2012Markedssjef: Ingvar Midthun.
Tlf: 611 87411, mobil: 990 42564990 42564;
e-post: ingvar.midthun@forut.no


Styret

Paul henrikPaul Henrik Kielland, styreleder,
tlf 950 00970950 00970,
epost: paul.henrik.kielland@tromso.kommune.no
Kari hagen 2Kari Hagen, nestleder,
tlf 907 49021,
epost: karhagen@online.no
Martin strandMartin Strand, styremedlem,
tlf  970 27 848970 27 848,
epost: martin.strand@juvente.no
Dankert vedeler 2009 bDankert Vedeler, styremedlem,
tlf 917 48 216,
epost: dvedeler@online.no
Liv karin stenberg 2011 beskLiv Karin Slåttebrekk Stenberg, styremedlem,
tlf 926 61556926 61556,
epost: livkarin2001@yahoo.no

Hanne gade ringdal beskretHanne Gade Ringdal, IOGT,
tlf 9177207 ,
epost: hanne.ringdal@gmail.com

Maria elizabeth aspenMaria Elizabet Aspen, Juvente,
tlf 932 65719932 65719,
epost: mariae@juvente.no

 Ida Braaten, Juba,
tlf 23 21 45 86,
epost: ida@iogt.no

Elisabeth 2012Elisabeth Bratås, ansattes representant,
tlf 414 37 002414 37 002,
epost: elisabeth.bratas@forut.no

Varamedlemmer

Thorleif Jenssen, 1. varamedlem, tlf 970 31 567970 31 567, epost: randje@online.no

Kristine Gustavsen, 2. varamedlem, tlf 854 02 028854 02 028, epost: kristine.gustavsen@sarpsborg.com

Ståle Stavrum, ansattes varamedlem, tlf 977 23760, epost: staale.stavrum@forut.no


Ansatte:

Jorid alms bJorid Almås, internasjonal programkoordinator,
epost: jorid.almaas@forut.no

Trond botnen 5Trond Botnen, internasjonal programkoordinator,
epost: trond.botnen@forut.no
Ystein 2012Øystein Bakke,seniorrådgiver,
epost: oystein.bakke@forut.no
Jan blomjensen 2010Jan Blom-Jensen, kampanjekoordinator,
epost: jan.blom-jensen@forut.no
Elisabeth 2012Elisabeth Bratås, kampanjekoordinator,
epost: elisabeth.brataas@forut.no
Dag 2012Dag Endal, internasjonal programkoordinator,
epost: dag.endal@forut.no
Marit 2012Marit Fjeldstad, personalsekretær,
epost: marit.fjeldstad@forut.no

Terje heggernesTerje Heggernes, seniorrådgiver,
epost: terje.heggernes@forut.no

Bjrg astri slettum beskretBjørg Astri Slettum, kampanjekoordinator,
epost: bjorg@forut.no

Tord steiro 2Tord Steiro, internasjonal programkoordinator,
epost: tord.steiro@forut.no
Gry 2012Gry Thorleifsen, kampanjekoordinator,
epost: gry.thorleifsen@forut.no

 

Internasjonale kontakter

Kontaktinformasjon for FORUT internasjonalt
 
FORUT Sierra Leone
24E Main Motor Road, Congo Cross, Freetown, Sierra Leone
Tlf: 00-232-22-233521
Mobile: 00 232 78 54412500 232 78 544125
Fax: 00-232-22-241572
E-post: info@forut.sl
Internett: http://www.forut.sl/
 

Partnere

RAHAMA
FORUT Building No 60/15, Sinthamany Pillayar, Kovil View, Vavuniya, Sri Lanka
rahama@sltnet.lk; mariks@forut.lk;
Internett:www.rahama.lk

WODEPT
220/1 Colombo Road, Palavi, Puttalam, Sri Lanka
wodept@mobitelnet.lk; makeen.moh@gmail.com

FISD – Foundation for Innovative Social Development
No 58/19 School Lane, Nawala, Rajagirya, Sri Lanka
champa@fisd.lk; shakya@fisd.lk
Internett: www.fisd.lk

HLAD – Healthy Lanka Alliance for Development
No 58/19 School Lane, Nawala, Rajagirya, Sri Lanka
chamika@healthylanka.lk;
Internett:www.healthylanka.lk

FRIENDS – Forum for Rural Income and Environmental Development Services
2A Rajagiriya Gardens, Rajagirya, Sri Lanka
E-post : friends.bandula@gmail.com
Internett:www.friends-lk.com

APSA - Association for Promoting Social Action
34, Annasandrapalya, Vimanapura Post, Bangalore 560 017, India
Tlf: 00-91-80-25232 749
Fax: 00-91-80-25231719
E-post:  projects@apsabangalore.org
Internett:  http://apsabangalore.org/

CWC - The Concerned for Working Children
303/2, L.B.Shastri Nagar, Vimanapura Post, Bangalore 560017, India
Tlf: 00-91-80-25234 611
Fax: 00-91-80-252 35034
E-post: cwc@pobox.com
Internett: CWC

CWIN - Child Workers in Nepal (Concerned Centre)
P.O. Box 4374, Kalimati, Kathmandu, Nepal
Tlf: 00-977-1-4282255/4278064
Fax: 00-977-1-278016/220483
E-post: info@cwin.org.np
Internett: CWIN

ADIC Sri Lanka - Alcohol and Drugs Information Centre
No. 40/18 Park Road, Colombo 5, Sri Lanka
Tlf: 00-94-1-584416
Fax: 00-94-1-508484
E-post: adicc@sltnet.lk
Internett: ADIC Sri Lanka

Drug Fight Malawi
P O Box 424, Lilongwe - Malawi
265 999 930 740
E-post:  drugfightmw@yahoo.com

Malawi Girl Guides Association (MAGGA)
P.O.Box 1264, Lilongwe, Malawi
Tlf: 265 01 759 213
Fax: 26 501 753 392
E-post: rkmagela@yahoo.co.uk   

RDTA- Rural Development Tuki Association
Bhimeshwor Municipality-1, Charikot, Dolakha, Nepal
Phone: 977-049-421112
Fax: 977-049-421112
Email:info@rdtadolakha.org
Internett: http://www.rdtadolakha.org/

Samarbeidsorganisasjoner

IOGT-NTO-rörelsens Internationella Institut
Gammelgårdsvägen 38, Box 12825

112 97 Stockholm

Sverige
Tel. 08-672 60 00

E-post: info.global@iogt.se
Internett: www.global.iogt.se


Global Alcohol Policy Alliance
Alliance House
12 Caxton Street
London
SW1H 0QS
England
Tel: +44 (0) 207 222 4001+44 (0) 207 222 4001
Fax: +44 (0) 207 799 2510
E- post: gapa@ias.org.uk
Internett: GAPA

FORUTs eierorganisasjoner

Her finner du FORUTs eierorganisasjoner.
 
IOGT
Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 8023 21 45 80
Fax: 23 21 45 51
E-post: iogt@iogt.no
Nettsted

Juba 
Postadresse: Abels gate 5, 7030 Trondheim
Kontoradresse: Professor Brochs gate 8A
Tlf. 993 59080 eller 47 46 24 45
E-post: juba@juba.org
Nettsted


Juvente
Torggata 1
0181 Oslo
Tlf: 23 21 45 5023 21 45 50
Fax: 23 21 45 51
E-post: juvente@juvente.no
Nettsted










Støttet av:
Logo norad

Medlem av:
Logo innsamlingskontrollen

FORUT, Solidaritetsaksjon for utvikling Boks 300, 2803 Gjøvik, Tlf: 611 87400, Fax: 611 87401, E-post: forut@forut.no Nettredaktør: Elisabeth Bratås
FORUTs kontonummer: 72200536348

Utviklet av Tag Studio AS. Drevet med Tag Content Studio.